FB iconG+ iconcz lang icocz lang ico
znak

Letní kino V.I.P.

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
9999 min.
12 měsíců
1 osoba
1000,- Kč

Co je pro člověka větší štěstí než někoho obdarovat?

 

Dárkem, který udělá radost Vašim známým, rodině nebo přátelům, je certifikát vydaný u příležitosti 14. ročníku Pardubického letního kina.

 

Originální dárek s celou řadou bonusů a výhod. Částka 1 000 Kč bude držiteli certifikátu převedena jako kredit do věrnostní karty při návštěvě letního kina. Kreditem lze hradit veškeré občerstvení na barech letního kina, až do jeho vyčerpání. Kartu lze dále používat a kredit dobíjet.

 

Současně věrnostní karta umožní držiteli vstup do nové V.I.P. části areálu letního kina s nadstandardním servisem, pohodlnými lehátky a řadou dalších benefitů.

 

Tím však výhody dárkového certifikátu zdaleka nekončí.

 

Bonusem navíc je multipack tří pivních speciálů edice LETNI KINO 2019 z produkce Pardubického pivovaru, který držitel certifikátu získá současně s věrnostní kartou.  

 

A co může být krásnější než večer strávený pod hvězdnou oblohou, ve společnosti hvězd stříbrného plátna? 

 

Radost z dobrého skutu - přispění ke vzniku nového areálu letního kina, který bude našemu městu svět závidět. Poděkováním bude uvedení jména držitele certifikátu na plátně letního kina před každým promítáním. Pokud si držitel certifikátu bude přát zůstat anonymní, jeho přání bude samozřejmě respektováno.

 

Více informací o Pardubickém letním kině Pernštejn na www.letni-kino.cz

Poskytovatel zážitku:
Cinema Time, s.r.o.

Adresa konání zážitku:
Hradecká 1
53002  Pardubice 2
 
  • 3.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg