FB iconG+ iconcz lang icocz lang ico
znak

O našich zážitcích

Zážitky? Dárky na celý život

Co je pro člověka větší štěstí než štěstí někoho obdarovat? Jaký dárek ale zvolit? Éra bonboniér, karafiátů a laciného mýdla je už dávno pryč. Pokud hledáte tipy na skutečně originální dárky, které by udělaly radost Vašim známým, rodině nebo přátelům, jste na správné adrese. Snad každý má nějaký ten tajný sen. Snad každý touží prožít něco neočekávaného, jedinečného, vzrušujícího. Co může být krásnější a překvapivější než síla okamžiku? Prožijte tedy nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými a darujte jim zážitek! Ukažte jim, jak moc vám na nich záleží a věnujte jim dárek, na který budete vy i oni dlouho a rádi vzpomínat. Není nic pestřejšího, trvalejšího a hodnotnějšího než nevšední zážitek. Chcete pocítit adrenalin na dostihové dráze jako fenomenální žokej Josef Váňa? Chcete si vyzkoušet pár dobrých receptů od šéfkuchaře přímo v kuchyni vyhlášené restaurace?

Chcete si uvařit společně s vrchním sládkem džbánek řízného piva nebo odhalit tajemství legendárního pardubického perníku? Co takhle obléknout skafandr a potopit se do vodních hlubin? Nebo vyměnit nepohodlnou lavičku za luxusní VIP ski box při sledování hokejových hvězd? Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zážitků pro nejrůznější příležitosti. Udělejte radost sami sobě, potěšte blízké, obdarujte obchodní partnery, odměňte své zaměstnance. Velký důraz klademe na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům. Maximální péči věnujeme výběru nabízených zážitků, a proto spolupracujeme pouze s provozovateli těch nejlepších služeb v Pardubickém kraji. S námi máte jistotu, že Vaše dárky neupadnou v zapomnění, neomrzí, nezevšední.
Dárky od nás, to jsou dárky na celý život!

Jak to funguje?


3 kroky

1. Vše začíná výběrem
Vyberte si vysněný zážitek z naší široké nabídky.

2. Snadná objednávka
Stačí pokud kliknete na tlačítko objednat a vyplníte několik údajů do formuláře.
Poté již budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete platbu.

3. Dárek až do domu
Zaplacený voucher dostanete domů emailem. Pokud si však budete přát,
bude doručen na vámi zadanou adresu v dárkovém balení.

GoPay logo

Chcete spolupracovat?

Udělejte ze svých nabídek zážitky. Pokud si myslíte, že byste mohli zaujmout návštěvníky našich stránek a nabídnout jim zážitek, neváhejte nás kontaktovat na emailu - baca@zazitkyzpardubic.cz. Navštívíme vás a seznámíme vás s jednoduchými podmínkami jak se stát našim partnerem. Neváhejte! Máte možnost odlovit velkou obec našich klientů. 

Kontaktujte nás

  • 3.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg