FB iconG+ iconcz lang icocz lang ico
znak

Společná večeře v letňáku

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
360 min.
12 měsíců
10 osob
2000,- Kč

Pardubické letní kino je nejnavštěvovanějším prázdninovým projektem regionu, největším letním kinem v České republice a svým rozsahem nejen tuzemským, ale i středoevropským unikátem. Pro následující ročníky má poprvé zajištěné místo na 5, respektive 10 let dopředu.

 

Milovníci filmu i filmaři samotní si ho za 13 let jeho existence velmi oblíbili, což může potvrdit více než 650 tisíc spokojených diváků, a také řada osobností, které do letního kina pravidelně jezdí představit své filmy, například režiséři Juraj Herz, Jan Hřebejk, Fero Fenič, Filip Renč, Zdeněk Troška, Irena Pavlásková, Olga Špátová, Miloslav Šmídmajer, Zdeněk Zelenka, Dan Přibáň, Jan Chicago Novák, Jiří Chlumský, Čestmír Kopecký a další. Nejen díky tomu se každý ročník těší velkému zájmu celostátních a regionálních médií.

 

Úspěch Pardubického letního kina se samozřejmě nezrodil ze dne na den. Po celá léta jeho konání jsme velmi dbali na zachování tří klíčových zásad, které jej v porovnání s akcemi podobného druhu činí velmi specifickým: je to především speciální dramaturgická skladba programu, kvalita produkčního zajištění, včetně rozsáhlé propagace a v neposlední řadě absence vstupného.

 

Skutečnost, že všechny projekce jsou zdarma, je kruciální: tento kulturní podnik se tak stává dostupným pro všechny sociální vrstvy obyvatel. Letitá obliba letního kina je dána také kvalitním produkčním zajištěním, komfortním diváckým zázemím a rozsáhlou propagací.  Dalším specifikem, které Pardubické letní kino Pernštejn odlišuje od ostatních kulturních podniků podobného druhu, je ucelená dramaturgie. Filmy jsou pečlivě vybírány tak, aby si každý divák odnesl co nejkomplexnější obraz o současné kinematografii, a pro zasvěcenější jsou připraveny jako bonus i filmové minifestivaly.

 

Součástí balíčku je místo ve VIP části areálu letního kina, 10 x hovězí hamburger „English style“ s jemnou česnekovou majonézou, hovězím masem, chedarem, polničko-rukolovým salátem, slaninou salát a restovanou Porter cibulkou, 10 x Popcorn, 5 x Maďarské víno 0,75 l, 10 x Pardubické pivo, či limonáda 0,5 l.

 

Nutnost rezervace minimálně 4 dny předem na tel: 602 459 579.

 

Poskytovatel zážitku:
Cinema Time, s.r.o.

Adresa konání zážitku:
Hradecká 1
53002  Pardubice 2
 
  • 3.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg